KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 14488020
nr 1448 8020
Birger Lundquist
(1910-1952), Sverige
Teckningar, 3 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 30x38 - 47x38 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:39:09
100 kr
150 kr
700 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
Birger Lundquist
Läs mer om Birger Lundquist